Poznaj najlepsze firmy w branży z guidesign.pl

Wózki widłowe w Kielcach - podstawa magazynów, hurtowni i sklepów wielkopowierzchniowych

Kalina Jaworska 2022-01-30 0 komentarzy
Wózki widłowe w Kielcach - podstawa magazynów, hurtowni i sklepów wielkopowierzchniowych

Wózki widłowe zaprojektowano z myślą o przewozie towarów we wnętrzach oraz na zewnątrz. Znajdują one zastosowanie w supermarketach, halach produkcyjnych oraz na otwartych przestrzeniach, przykładowo na placach budowy. Ich obecność odciąża personel podczas wykonywania codziennych czynności, dzięki czemu pracuje on wydajniej i jest mniej narażony na kontuzje. Sprzęty pochodzące od renomowanych producentów, z jakimi można zapoznać się na stronie nfk.com.pl, mają przeszkloną kabinę operatora oraz wytrzymałe opony radzące sobie z nierównościami terenu. Interesują się nimi właściciele sadów, rolnicy i przedstawiciele branży budowlanej. Przydają się one podczas przenoszenia ładunków, takich jak worki z ciężkimi materiałami oraz w trakcie rozładunku kostek brukowych, pustaków czy cegieł. Dzięki wózkom nie trzeba przenosić ich ręcznie.

Sprzęty te są spotykane także w:

  • przemyśle spożywczym,
  • hydraulice,
  • fabrykach,
  • zakładach produkcyjnych.

Innymi słowy, znajdują zastosowanie w miejscach, w których konieczność transportowania ciężkich ładunków jest codziennością. Zainteresowani wybierają spośród modeli podnośnikowych, systemowych o dużej zwrotności i małych gabarytach, podwieszanych oraz bocznych, które przydają się w ciasnych przestrzeniach.

Niektórzy decydują się także na urządzenia przeciwwybuchowe, nieocenione podczas przewozu ładunków uznawanych za niebezpieczne oraz podnośnikowe wysokiego składowania. Jak wskazuje nazwa, służą one do składowania palet na dużych wysokościach. Klientami firmy są mieszkańcy Kielc. Wózki widłowe, jakie nabywają, odznaczają się nieskomplikowaną obsługą, solidnością oraz wytrzymałością. Można wyposażać je w dodatkowy osprzęt zwiększający ich funkcjonalność.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!