Poznaj najlepsze firmy w branży z guidesign.pl

wanny wolnostojące

Mateusz Krupa 2020-05-28 0 komentarzy
wanny wolnostojące

Wybór odpowiedniej wanny nie jest jednak tak prostą sprawą, jak mogłoby się to wydawać. Konieczne jest zachowanie bilansu między wysoką jakością wyrobu, jego funkcjonalnością, ale także walorami typowo estetycznymi i ozdobnymi (na to też coraz częściej ludzie zwracają uwagę, chcąc uczynić z łazienki miejsce spowite szykiem i elegancją).

Kolejną sprawą jest to, że typowe modele zabudowane obecnie są chętnie zastępowane raczej przez wanny wolnostojące. Pozwala to na osiągnięcie większej wygody użytkowania, świetnie wpisuje się w trend nowocześnie stylizowanych (szczególnie dużych) łazienek, a także jest gwarantem stosunkowo prostego montażu oraz późniejszego utrzymania w czystości.

Świetne produkty tego typu można nabyć w sklepie Włoskie Łazienki. Dostępny asortyment cechuje:

  • ponad 500 różnych modeli w 50 poszczególnych rozmiarach,
  • pochodzenie towaru z Włoch lub Hiszpanii,
  • odpowiedź na rozmaite style (choć dominuje styl retro),
  • wykorzystanie różnorakich materiałów od tych bardziej popularnych (akryl, stal, kompozyt) po niebanalne (miedź, szkło, drewno).

Sklep zapewnia również profesjonalne doradztwo w zakresie dopasowania konkretnej wanny do potrzeb klienta oraz do powierzchni i stylu wykończenia posiadanej łazienki. Gwarantuje też wykorzystanie przez producentów jedynie certyfikowanych surowców wysokiej jakości, które zapewniają utrzymanie sprzętu w świetnej kondycji przez długie lata. By klient nie musiał się niczym martwić, standardem jest oczywiście również europejska gwarancja, a nawet późniejsza ochrona pogwarancyjna.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!