Poznaj najlepsze firmy w branży z guidesign.pl

U kogo hurt jaj?

Bruno Marciniak 2019-02-18 0 komentarzy
U kogo hurt jaj?

Osoby zainteresowane hurtowym zakupem jaj, powinny bardzo dokładnie wybierać dostawcę. W sytuacji, gdy hurtownia jaj nie reprezentuje sobą bardzo wysokiego poziomu, jeśli chodzi o jakość i świeżość jaj, może się okazać, że kilkaset sztuk jaj konsumpcyjnych mogą się okazać niezdatne do spożycia. Profesjonalna, godna zaufania hurtownia jaj podkreśla, że klienci mają miesiąc, aby spożyć jajka, które docierają do nich o maksymalnej świeżości. O jakości jaj świadczy również to, że w ofercie znajdują się jaja pochodzące od kur z wolnego wybiegu, które są pod stałą kontrolą lekarza weterynarii. Wszystkie jaja sprzedawane przez hurtownię, pochodzą od kur, które są pilnowane pod względem zdrowia i zachowania cykliczności wszystkich niezbędnych szczepień. Dzięki temu, możesz w pełni zaufać ofercie jaj konsumpcyjnych i porzucić zmartwienia na temat zatrucia pokarmowego wywołanego nieświeżymy jajami. Hurtownia jaj konsumpcyjnych Food Leader nie dopuszcza do takich sytuacji i właśnie dlatego cieszy się dużą rzeszą stałych klientów - zarówno prywatnych, jak i firmowych.

Jeśli chodzi o hurt jaj, każdy klient ma do wyboru mnóstwo urozmaiceń swojego zamówienia. Oferta jaj konsumpcyjnych jest urozmaicona pod względem:

  • sposobu dostarczenia jaj. Hurtownia oferuje bowiem kilka sposobów pakowania jaj. Klienci mogą zakupić jaja luzem na paletach, jak również hurtownia może zapakować zamówienie w kartony o określonych pojemnościach;
  • klas wagowych. W ofercie znajdują się jaja w rozmiarach od S do XL;
  • oznaczeń na jajach.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!