Poznaj najlepsze firmy w branży z guidesign.pl

Stephen King - mistrz grozy

Rafał Krawczyk 2022-12-22 0 komentarzy
Stephen King - mistrz grozy

Sporym zainteresowaniem cieszą się dziś kryminały i opowieści grozy. Niekwestionowanym królem tego rodzaju gatunków literackich jest Stephen King. Większość jego książek rozeszła się w wielomilionowych nakładach, niemal każda napisana przez niego pozycja została adaptowana na scenariusz filmowy. Autor cieszy się też bardzo dużą popularnością również wśród polskich czytelników. Serwis lubimyczytac.pl, zrzeszający prawie 12 milionów Polaków w różnym wieku, publikuje ranking popularności pisarzy i twórca "Podpalaczki" czy "Lśnienia" zajmuje na nim bardzo wysoką lokatę.

Działający pod podanym linkiem portal nie prowadzi sprzedaży książek, ale udostępnia listę księgarni (zarówno stacjonarnych, jak i online), w których można nabyć interesującą użytkownika pozycję. Dodatkowo osoba zarejestrowana w serwisie może nie tylko poznawać opinie innych o danym autorze i jego publikacjach, ale też sama się wypowiedzieć. Do przedstawiania zdania na temat konkretnego dzieła służy sekcja komentarzy, otwarta pod każdym artykułem dostępnym w serwisie. 

Korzystanie z powyższych opcji jest możliwe po założeniu personalnego, darmowego konta i jego aktywacji. Czytelnik znajdzie na portalu listę książek polecanych przez innych użytkowników, co pomaga w znalezieniu lektury idealnie wpasowującej się w jego gusta. Może też uzyskać wsparcie, jeśli chce znaleźć tytuł dawno czytanej pozycji. Wystarczy założyć nowy temat na forum i przedstawić zapamiętane szczegóły. Z pewnością osoby zarejestrowane w serwisie nie zawiodą.

Użytkownik znajdzie też informacje o planowanych nowościach wydawniczych. Na portalu omawiane są także najważniejsze wydarzenia literackie, począwszy od wręczania nagród za twórczość po targi.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!