Poznaj najlepsze firmy w branży z guidesign.pl

Schodołaz gąsienicowy dla osób otyłych

Karol Szymczak 2023-07-16 0 komentarzy
Schodołaz gąsienicowy dla osób otyłych

Osoby, które chcą pozostać aktywne społecznie nawet pomimo choroby utrudniającej im poruszanie się na przykład po schodach czy nierównym terenie, mogą skorzystać z gotowych, bezpiecznych rozwiązań technologicznych, które są w stanie pomóc im w codziennym życiu. Jedną z dostępnych opcji jest schodołaz, czyli specjalna konstrukcja przypominająca wózek inwalidzki, która zapewnia stabilne poruszanie się w szczególnie wymagających miejscach. 

Dystrybutorem tego rodzaju maszyn jest firma, która przedstawia się na stronie tanie-schodolazy.pl. Jej kadra podejmuje się realizacji zamówień od osób prywatnych, przedstawicieli biznesowych oraz klientów instytucjonalnych. Dowóz odbywa się w jak najkrótszym terminie. Dostawca korzysta ze sprawdzonych ofert kurierskich, aby zamówienie dotarło do odbiorcy terminowo, bez uszkodzeń, odpowiednio zapakowane.

Działalność firmy to wsparcie dla chorych, seniorów, rekonwalescentów, a także osób otyłych, które mają problemy z codziennym poruszaniem się. Dzięki takiej konstrukcji, jak schodołaz gąsienicowy, platformowy czy kroczący (można wybrać różne typy modeli, w zależności od indywidualnych potrzeb) znaczna masa ciała nie jest już powodem alienacji społecznej czy też podstawą depresji. Sprzęt umożliwia wchodzenie i schodzenie po schodach czy też pokonywanie innych, trudnych odcinków podczas robienia zakupów, wizyty u lekarza czy odwiedzin u rodziny i znajomych. 

Kadra dostawcy ma świadomość, że nie każdy chory dysponuje kwotą potrzebną na zakup schodołaza. Pracownicy są w stanie zaproponować różne formy dofinansowania takiego nabytku w ramach akcji wspierającej likwidowanie barier. Kwota, jaką można w ten sposób zaoszczędzić, to nawet 90 % wartości sprzętu.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!