Poznaj najlepsze firmy w branży z guidesign.pl

poprawa owalu twarzy Warszawa

Leonard Ostrowski 2019-10-05 0 komentarzy
poprawa owalu twarzy Warszawa

Chirurgia plastyczna to do niedawna jedyna metoda przynosząca skuteczne rezultaty w walce z oznakami zwiotczenia skóry. Medycyna estetyczna rozwija się jednak bardzo szybko, dzięki czemu panie, których twarz nie wygląda już tak młodzieńczo jak kiedyś, mogą skorzystać z całkiem nowej kategorii zabiegów, których celem jest odpowiednie wymodelowanie twarzy. Dzięki nim skóra znowu jest jędrna i elastyczna. Poprawa owalu twarzy w Warszawie może być wykonana w Centrum Medycyny Estetycznej Carpe Diem.

Zaawansowane technologie i użyte preparaty pomagają nieco cofnąć czas i w zupełnie nieinwazyjny sposób przywrócić skórze młodzieńczy blask. W centrum można skorzystać z takich zabiegów, które poprawią wygląd twarzy, jak:

  • wolumetria,
  • nici liftingujące,
  • usuwanie podwójnego podbródka,
  • modelowanie kształtu nosa,
  • soft lifting.

W zależności więc od indywidualnych potrzeb każda klientka może dobrać taki zabieg, dzięki któremu uzyska oczekiwany efekt. Zabiegi poprawiają nawodnienie tkanek, a także zapobiegają powstawaniu kolejnych zmarszczek. Najczęściej w wolumetrii wykorzystuje się preparaty z kwasem hialuronowym. Podaje się je liniowo podskórnie i śródskórnie. Właściwości kwasu przyczyniają się do zwiększonej produkcji kolagenu, prowadzą też do lepszego metabolizmu tkanek. Każda klientka będzie usatysfakcjonowana z uzyskanych rezultatów - lifting skóry będzie podobny jak ten uzyskany za pomocą metod chirurgicznych. Co więcej, oferowane zabiegi w żaden sposób nie zaburzają proporcji twarzy, zachowane zostają indywidualne jej cechy.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!