Poznaj najlepsze firmy w branży z guidesign.pl

Na czym polega lifting twarzy?

Eryk Mazurek 2020-04-23 0 komentarzy
Na czym polega lifting twarzy?

Nowoczesne zabiegi kosmetyczne pozwalają z dobrym efektem niwelować zmarszczki. Można dzięki nim także rozjaśnić naskórek i odjąć sobie kilka lat. Jest to bardzo kusząca oferta, szczególnie dla kobiet, które dużą uwagę przykładają do swojego wyglądu.  Lifting twarzy w Gdańsku z zastosowaniem technologii NIR to sprawdzona metoda, aby lepiej utlenić tkanki. 

Jakie efekty może przynieść taki zabieg?

Bezinwazyjny lifting to dobrodziejstwo dla zmęczonej cery. Poprawia napięcie naskórka, ujędrnia go, a także sprawia, iż owal twarzy staje się znacznie wyraźniejszy. Znaczną zmianę w wyglądzie mają szansę zauważyć u siebie zwłaszcza panie, u których pojawiły się pierwsze oznaki upływającego czasu. Jeżeli chcesz wygładzić zmarszczki i sprawić by bruzdy na twarzy stały się mniej widoczne, to koniecznie umów się na wizytę konsultacyjną?

Na ile zabiegów warto się zdecydować?

Każda cera jest nieco inna, jednak dla trwałych efektów warto zdecydować się na kilka zabiegów realizowanych w odstępach dwóch lub trzech tygodni. Optymalne efekty można osiągnąć już po czterech sesjach, jednak wcześniej koniecznie trzeba się skonsultować z kosmetologiem, który oceni ogólną kondycję naskórka i zaproponuje rozwiązania mogące dać najlepsze rezultaty.

Najlepsi specjaliści w Gdańsku

Sprawę własnej urody warto oddać w ręce profesjonalistów. Gdańska Klinika Urody to miejsce, w którym czeka na Ciebie szeroka oferta zabiegów pielęgnacyjnych. Jeżeli nie wiesz, który z nich w Twoim przypadku da spodziewane efekty, to koniecznie zasięgnij porady doświadczonego kosmetologa!

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!