Poznaj najlepsze firmy w branży z guidesign.pl

Maszyna do czyszczenia butów

Leonard Ostrowski 2021-09-15 0 komentarzy
Maszyna do czyszczenia butów

Wielu właścicieli korzysta z usług profesjonalnych serwisów sprzątających. Jest to dobrze przemyślana opcja, jednak osoby świadczące pracę w powyższym zakresie nie zawsze mogą ją wykonać z powodu występującego tłumu bądź po prostu wystąpienia innych zdarzeń losowych. Niestety, ilość wszelkiego rodzaju zabrudzeń, pyłów oraz śmieci, jakie każdego dnia wnoszą na teren danego obiektu klienci, jest olbrzymia i może stanowić też poważne zagrożenie. Naniesiony kurz jest niebezpieczny chociażby dla alergików i astmatyków, bo podrażnia ich układ oddechowy, co jest przyczyną ataków chorobowych.

Wsparciem dla serwisu sprzątającego może okazać się maszyna do czyszczenia butów. Jest to także rozwiązanie, które pomoże w znacznym stopniu zniwelować obecność w powietrzu wspomnianego kurzu i innych zanieczyszczeń. Dlatego warto zastanowić się, czy inwestycja w tego typu sprzęt nie byłaby dobrze przemyślanym pomysłem.

Modele dostępne na stronie internetowej shinego.pl to możliwość nabycia maszyn czyszczących obuwie w systemie na wynajem, wraz z serwisem naprawczym oraz wymianą urządzenia, jeśli ulegnie ono zniszczeniu lub wyeksploatowaniu. Jest to atrakcyjna oferta dla administratorów obiektów przestrzennych publicznych i prywatnych. Sam sprzęt jest kompaktowy, nie zajmuje dużo miejsca i jest bardzo prosty w obsłudze. Można go także w prosty sposób personalizować, umieszczając na obudowie logo danej instytucji lub inny znak rozpoznawczy. Dzięki temu jego funkcjonalność zwiększa się i może stanowić dodatkową reklamę.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!