Poznaj najlepsze firmy w branży z guidesign.pl

Komu można zlecić obróbkę metali skrawaniem?

Rafał Krawczyk 2022-10-18 0 komentarzy
Komu można zlecić obróbkę metali skrawaniem?

Wśród wysoko cenionych na rynku firm są te, które wykonują rozmaite detale i komponenty do urządzeń z metalu, a czasem też z tworzyw sztucznych. Aby inni przedsiębiorcy chcieli korzystać z ich usług, muszą się one czymś wyróżniać. Producenci poszukują zwykle kontrahentów cechujących się terminowością realizacji zleceń, wysoką jakością detali oraz atrakcyjnymi cenami. 

Wszystkie te atuty i jeszcze kilka innych ma przedsiębiorstwo Gonstal. Jest to rodzinna firma, dla której obróbka metali skrawaniem nie ma żadnych tajemnic. Przyjmuje ona zamówienia od mniejszych i większych zakładów, gwarantując wykonanie dowolnej liczby sztuk zamówionych detali zgodnie z rysunkiem technicznym dostarczonym przez klienta. W parku maszynowym tego przedsiębiorstwa są centra obróbkowe sterowane numerycznie, cechujące się niezwykłą dokładnością, bez względu na wielkość czy stopień skomplikowania danego elementu.

Warto dodać, że usługi dotyczące obróbki metali to pewnego rodzaju wtórna działalność, ponieważ przedsiębiorstwo to jest w stanie wykonać dowolną konstrukcję, instalację czy maszynę, wykonując wszystkie detale na swoich zaawansowanych maszynach. Dysponuje też konwencjonalnym sprzętem, a przede wszystkim wykwalifikowaną i doświadczoną załogą. Jego kadra inżynierska podejmuje się realizacji różnych projektów. W firmie tej można zamówić:

  • maszyny produkcyjne (pojedyncze i produkowane seryjnie),
  • konstrukcje z różnych rodzajów stali,
  • konstrukcje aluminiowe,
  • instalacje hydrauliczne i pneumatyczne,
  • bramy, furtki, balustrady itp.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!