Poznaj najlepsze firmy w branży z guidesign.pl

Jakie produkty do włosów kręconych warto wybierać?

Karol Szymczak 2023-07-24 0 komentarzy
Jakie produkty do włosów kręconych warto wybierać?

Wszystkie włosy mogą wyglądać pięknie i zachwycać zarówno właścicielkę, nawet gdy wolałaby mieć innego typu pasma, jak i jej otoczenie. Trzeba tylko o nie zadbać, w dodatku odpowiednio - dostosowując pielęgnację do typu pasm oraz ich potrzeb. Nie można dobierać kosmetyków przypadkowo.

Posiadaczki loków i fal zwykle są zadowolone z tego, że ich włosy są pełne objętości, ale jednocześnie narzekają na wiele problemów, jak puszenie się, niemożność uzyskania ładnego skrętu, brak blasku i ogólnie wrażenie siana na głowie. Wynika to z faktu, że włosy z tendencją do kręcenia się są z natury suche, a brak odpowiedniej pielęgnacji dodatkowo je wysusza. Powoduje to też, że są skore do łamania się i kruszenia, przez co nieraz wydaje się, że w ogóle nie rosną - jest to zaś wynik kruszenia się końcówek.

Co można zrobić? Trzeba sięgnąć po specjalneprodukty do włosów kręconych, mocno odżywcze, zaspokajające ich potrzeby w zakresie nawilżenia. Jednocześnie pożądane są kosmetyki podkreślające skręt, dodające włosom sprężystości i dyscyplinujące je, by miały postać ładnych fal bądź sprężystych, lśniących sprężynek, a nie spuszonej szopy czy, co gorsza, siana. Takie produkty, odznaczające się roślinnym składem i dzięki temu skuteczne oraz bezpieczne dla włosów i skóry głowy, można znaleźć w ofercie na stronie soflow.pl. Warto zauważyć, że wszystkie z nich mają silne działanie odżywcze - nie tylko odżywki i maski, ale też na przykład szampony. Jest to bardzo pozytywne zjawisko, ponieważ w przypadku takich pasm nawilżenia nigdy nie jest za dużo.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!