Poznaj najlepsze firmy w branży z guidesign.pl

Ekologiczne opakowania dla gastronomii

Karol Szymczak 2021-02-10 0 komentarzy
Ekologiczne opakowania dla gastronomii

Zwiększenie świadomości społecznej w kwestii ochrony środowiska sprawiło, że wiele firm zaczęło zwracać uwagę na to, w co pakuje swoje produkty. Jest to z pewnością pozytywna zmiana, którą warto wprowadzić do przedsiębiorstwa, zwłaszcza jeśli dotyczy to osób prowadzących restauracje i oferujących jedzenie na wynos.

W sklepie internetowym myhappyocean.pl klienci mogą nabyć świetnej jakości ekologiczne opakowania dla gastronomii. Poszczególne produkty zostały wykonane z wysokiej klasy tworzyw uzyskanych w sposób przyjazny środowisku. Poza artykułami z nowoczesnych materiałów roślinnych część kubków czy innych akcesoriów została wyprodukowana z papieru i tektury pochodzących z recyklingu. Szczególnym zainteresowaniem wśród klientów cieszy się PLA, innowacyjne tworzywo, które jest całkowicie biodegradowalne (rozkłada się w ciągu 180 dni), odporne na wilgoć, a wyglądem przypomina plastik. Nadaje się do przechowywania sałatek, sosów, mięsa i wielu innych. Doskonale sprawdza się także jako wewnętrzna warstwa kubków czy pojemników na zupy. Osoby zainteresowane mogą liczyć na profesjonalne doradztwo oraz pomoc obsługi sklepu.

W sprzedaży znajdują się między innymi opakowania na burgery, tortille, pieczywo, ciasta, torty, torebki strunowe na przyprawy, kubki na zimne i ciepłe napoje, miski na różne inne potrawy. Do pudełek można dokupić akcesoria takie, jak pasujące pokrywki, holdery, słomki bambusowe czy mieszadełka, sztućce drewniane lub wykonane z otrębów pszennych.

Wybór tego sklepu internetowego to strzał w dziesiątkę.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!