Poznaj najlepsze firmy w branży z guidesign.pl

Czym jest stopka owerlokowa?

Leonard Ostrowski 2020-12-10 0 komentarzy
Czym jest stopka owerlokowa?

Osoby zainteresowane szyciem profesjonalnie czy amatorsko z pewnością zainteresuje oferta sklepu ze strony szyjposwojemu.pl, który powstał z myślą o takich właśnie pasjonatach. Jest to firma, która ma w swojej ofercie mnóstwo różnych urządzeń do szycia od całkiem niedrogich, ale bardzo dobrej jakości i spełniających wymagania każdego amatora, do bardzo zaawansowanych wykorzystywanych przez profesjonalne szwalnie.

W asortymencie sklepu można znaleźć nie tylko maszyny do szycia, ale także owerloki i hafciarki. Są tu także akcesoria do tych urządzeń, które czasem prosty sprzęt potrafią zamienić w zaawansowane urządzenie. Jednym z takich akcesoriów jest stopka owerlokowa, która pozwala na idealne obrzucenie krawędzi tkanin ściegiem owerlokowym, gwarantując estetyczne wykończenie, którego nie można wykonać przy szyciu zwykłą stopką. Warunkiem jest posiadanie przez maszynę ściegu owerlokowego, a także chwytacza wahadłowego. Na przykład maszyna Singer 3221 taki chwytak ma i wystarczy zdecydować się na jej zakup, aby mieć w domu maszynę i owerlok. Ma ona mnóstwo funkcji, w tym 21 wbudowanych ściegów i automatyczny mechanizm obszywania dziurek na guziki.

Jest to idealna maszyna, która sprawdzi się do prostego szycia i do domowych poprawek. Decydując się zatem na zakup takiej maszyny, warto również pamiętać o zakupie wspomnianej wyżej stopki, która bez problemu będzie współdziałać z tym urządzeniem. W wyposażeniu standardowym maszyny jest kilka innych stopek, ale tej akurat nie ma. Cena maszyny jest niezwykle przystępna, mimo że jest to dobrej jakości sprzęt od producenta istniejącego na rynku od 1851 roku.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!