Poznaj najlepsze firmy w branży z guidesign.pl

Wózki paletowe tzw. paleciaki - gdzie kupić? Oferta TM24.pl

Kornel Kwiatkowski 2019-03-06 0 komentarzy
Wózki paletowe tzw. paleciaki - gdzie kupić? Oferta TM24.pl

Wózki ręczne do transportowania ciężkich artykułów w sklepie, na hali, na magazynie, w warsztacie będą niezastąpioną częścią wyposażenia. Dzięki nim będą mogli Państwo transportować zazwyczaj na krótkie odległości:

  • palety z towarem,
  • części samochodowe,
  • skrzynie z towarami,
  • ciężkie wyposażenie sklepowych półek

i wiele innych artykułów. Dzięki takiemu wyposażeniu pracownicy będą znacznie bezpieczniejsi. Wózki paleciaki są dostępne w sprzedaży internetowej na stronie online tm24.pl, gdzie każdy zainteresowany może się zarejestrować. Pozwala to na szybkie zamówienie towaru bez obaw o wysokie koszty lub niską jakość artykułów. Oferta sklepu TM24.pl z pewnością spodoba się tym najbardziej wymagającym, którzy pragną zamówić paleciaki spełniające swoje funkcje przez wiele lat.

Pośród wózków paletowych, które można zamówić online znajdują się również paleciaki ręczne, paleciaki z krótkimi widłami mające wspomaganie ruszania, wózki ręczne paletowe mini, wózki ręczne paletowe nożycowe, nierdzewne, ocynkowane, wózki z długi widłami i wiele innych. Każdy właściciel hali magazynowej, sklepu, warsztatu powinien zainteresować się tak profesjonalnie skrojoną ofertą sprzedażową. Możliwość zamówienia przez Internet pozwala zaoszczędzić czas, a szeroki wachlarz asortymentu daje pewność zakupu paleciaka dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Jeśli nie chcą Państwo nabywać wózków u lokalnego sprzedawcy, to warto prześledzić propozycję na stronie tm24.pl. W razie jakichkolwiek pytań można telefonować pod numer obsługi klienta.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!