Poznaj najlepsze firmy w branży z guidesign.pl

Tanie okna energooszczędne

Mateusz Krupa 2018-11-30 0 komentarzy
Wpis

Szukając energooszczędnych okien do swojego domu, z reguły trudno jest nam się zdecydować na konkretne modele okien, gdyż wybór jest tak duży, że nie wiemy, na jakie parametry zwrócić szczególną uwagę, żeby okna nie były zbyt drogie, ale żeby spełniały najwyższe standardy. Warto też, abyśmy zaoszczędzili na rachunkach za ogrzewanie.

Jeśli interesują Cię tanie okna energooszczędne, koniecznie odwiedź sapor.pl, jest to strona renomowanego producenta okien, mającego siedzibę pod Poznaniem, który kieruje swoją ofertę nie tylko do mieszkańców Wielkopolski, ale ma swoje oddziały w wielu miastach Polski. Na firmowej stronie został zamieszczony poradnik dla tych, którzy chcieliby się dowiedzieć, np.:

  1. „Kiedy najlepiej wymieniać okna?”
  2. „Jakie właściwości mają okna izolujące akustycznie?”
  3. „Gwarancja, czy to ważne przy wyborze okien?”
  4. „Czy okna antywłamaniowe chronią przed włamaniem?”
  5. „Szczelne okna, jak najlepiej wietrzyć mieszkania?

Wybierając okna energooszczędne, warto zwrócić uwagę na profil okienny i izolacyjność cieplną. Najlepsze są okna z potrójnymi szybami, które są w środku wypełnione gazem szlachetnym i pokryte są specjalną powłoką niskoemisyjną, dobrze, aby rama była z tworzywa bądź ze stali szlachetnej. Takie szyby z powłokami niskoemisyjnymi ograniczają ucieczkę promieniowania cieplnego na zewnątrz, co pozwala zaoszczędzić więcej energii, a ponadto okna takie maksymalnie doświetlają wnętrze naturalnym światłem.

W najnowocześniejszych oknach jest czterostopniowa regulacja uchyłu, więc użytkownicy okien mają wpływ na wymianę powietrza, dostosowując stopień uchyłu okna do temperatury na zewnątrz.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!