Poznaj najlepsze firmy w branży z guidesign.pl

Restauracja na warszawskim Mokotowie

Piotr Sawicki 2018-11-13 0 komentarzy
Wpis

Warszawa Mokotów — dzielnica, w której nikt się nie nudzi. Mnóstwo tutaj ludzi zabieganych, nie mających czasu na rozmowę z przechodniem, o jedzeniu już nie wspominając. To właśnie dla takich osób stworzono miejsce, w którym można nabyć pyszne przekąski, napić się aromatycznej kawy czy lampki wina, dzięki której klient odstresuje się po całym dniu. 

MILANOVO to restauracja w Warszawie Mokotów, która wita swoich klientów pięknym wystrojem i cudownym zapachem śniadań, na które wielu z nas nie ma czasu. Milanovo Bread & Wine & Cafe to miejsce dla tych, którzy lubią dobrze zjeść. Co ważne — restaurację tę kochają śpiochy pracujące do późnych godzin nocnych. Knajpka ta bowiem serwuje pyszne śniadania nie tylko we wczesnych godzinach porannych, ale przez cały dzień. Jeśli zatem klient w porze obiadowej ma ochotę na śniadanie — nie ma problemu!

Miejsce to serwuje nie tylko klasyczne śniadania, ale można tutaj zjeść także kuchnię włoską, która szturmem wkradła się do naszego kraju. Gnocchi to danie cieszące się tutaj ogromną popularnością.

Z deserów, które kochają nie tylko dzieci, restauracja proponuje uwielbiane przez wszystkich lody, ale to nie koniec. Chcąc poznać bogate menu restauracji, warto wybrać się do niej i skosztować specjałów, które serwuje. 

Restauracja, zdając sobie sprawę z pędu życia, jaki opanował wielu Warszawian, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, dając im możliwość zamówienia dań na wynos. Sprawia to, że wielu z nich, nie wychodząc z biura, ma szansę zjeść pełnowartościowy, ciepły posiłek. 

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!