Poznaj najlepsze firmy w branży z guidesign.pl

Najlepsze chemia dla gastronomii

Rafał Krawczyk 2018-12-10 0 komentarzy
Wpis

Dostępna na stronie premiumgastro.pl chemia dla gastronomii stanowi doskonałe połączenie znakomitych właściwości czyszczących i odpowiedniej wydajności. Detergenty dostępne są w formie koncentratów o dużym stężeniu substancji czynnych.

Oferta Premium Gastro obejmuje środki do zmywarek, zarówno czyszczące, jak i nabłyszczające, oraz środki o identycznych możliwościach, przeznaczone do stosowania w piecach konwekcyjnych. Skład chemiczny uwzględnia środowisko, w jakim stosowane mają być środki, a także opracowany został z poszanowaniem środowiska naturalnego. Dzięki temu nie trzeba się obawiać, że niedokładne spłukanie może mieć negatywne konsekwencje dla zdrowia klientów.

Oferta sklepu obejmuje takie marki jak:

  • Doctor Brite, która produkuje płyny do maszynowego mycia naczyń oraz ich nabłyszczania,
  • CONVOTHERM, która wytwarza detergenty do czyszczenia pieców.

Oferowana chemia dostępna jest w opakowaniach, które umożliwiają skuteczny zakup, który posłuży przez dłuższy czas. Nawet najmniejsze opakowania o pojemności 5 L charakteryzują się bardzo dużą wydajnością przy zachowaniu nienagannej skuteczności w czyszczeniu naczyń szkła i sztućców. Produkty Doctor Brite bezproblemowo współpracują ze wszystkimi typami zmywarek i zapewniają o wiele lepszy stosunek ceny do jakości niż ma to miejsce w wypadku bardziej rozpoznawalnych producentów. Natomiast środki CONVOTHERM są dedykowane piecom tej samej marki z systemem CONVOCLEAN. Płyny dostępne na stronie dystrybuowane są w pojemnikach o pojemności 1, 5, 10 i 20 L. 

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!